Zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków w Jeleniej Górze

Funkcjonariusze Zespołu do spraw Zwalczania Przestępczości Narkotykowej Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Sukces działań antynarkotykowych

Policjanci prowadząc działania mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że 24-letni mieszkaniec Jeleniej Góry może posiadać narkotyki. Po przeprowadzeniu szczegółowego śledztwa i uzyskaniu nakazu przeszukania, funkcjonariusze weszli do mieszkania podejrzanego. W trakcie przeszukania, znaleźli marihuanę, z której można było uzyskać blisko 300 porcji handlowych.

Dalsze działania i konsekwencje prawne

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz sprawdzają, czy zatrzymany mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją na większą skalę.

24-letni jeleniogórzanin został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za przestępstwo, o które jest podejrzany, grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zdecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.