Zatrzymany za kradzieże alkoholu. Ma na koncie blisko 7 kradzieży.

Policjanci z Kowar zatrzymali mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o kradzieże sklepowe. Ma on na koncie kradzieże w dyskontach spożywczych, których dopuścił się w ubiegłym roku od lipca do października.

Jego łupem padły markowe alkohole. Wartość skradzionego mienia oszacowano łącznie na ponad 1000 złotych. Teraz odpowie za to przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach ustalili, a następnie zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o kradzieże sklepowe.
Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany  w ubiegłym roku od lipca do października  dopuścił się w Kowarach kradzieży w dyskontach spożywczych. Jego łupem padły markowe alkohole o łącznej wartości ponad 1000 zł. Policjanci ustalili, że ma on na koncie co najmniej 7 takich czynów.
Powiadomieni o kradzieżach funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie mężczyzny, który się ich dopuścił. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali 38-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo  okoliczności tej sprawy i ustalają co mężczyzna zrobił ze skradzionym mieniem. Teraz za kradzieże odpowie on przed sądem, a  grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.