Zepchnął partnerkę ze schodów-teraz odpowie za to przed sądem.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała oraz o znieważenie funkcjonariuszy. 69-latek zepchnął ze schodów swoją partnerkę, z którą wcześniej spożywał alkohol, w wyniku czego doznała ona poważnych obrażeń ciała.

Do tego zdarzenia doszło 3 maja br. w jednym z jeleniogórskich budynków. Teraz za przestępstwa, o które jest on podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 69-letniego mężczyznę podejrzanego  o spowodowanie ciężkich obrażeń ciała oraz o znieważenie funkcjonariuszy.
Do zdarzenia doszło 3 maja br. w jednym z jeleniogórskich budynków. Mężczyzna  wraz ze swoja partnerką spożywał alkohol,  w pewnym momencie doszło między nimi do kłótni i kiedy kobieta wyszła z mieszkania zepchnął on ją ze schodów. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Doznała ciężkich obrażeń ciała.
Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Był to 69-letni partner kobiety. Był nietrzeźwy i agresywny. W trakcie czynności znieważył interweniujących funkcjonariuszy.
Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienie i dalszych czynności. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 2,5 promila. Teraz za popełnione czyny odpowie on przed sądem, a   grozić mu może nawet do 15 lat pozbawienia wolności.
podinspektor Edyta Bagrowska