Bestialskie Znęcanie się nad Matką: 29-latek Aresztowany w Jeleniej Górze

Jeleniogórski sąd podjął drastyczne kroki wobec 29-letniego mężczyzny, który przez kilka miesięcy systematycznie znęcał się nad własną matką.

Mężczyzna, stosując przemoc psychiczną i fizyczną, groził jej śmiercią, awanturował się oraz dokonywał aktów agresji. Jego czyny miały miejsce w warunkach recydywy, co wprowadza jeszcze większy stopień okrucieństwa do sprawy.

Interwencja policji miała miejsce 27 listopada br., po zgłoszeniu ze strony pokrzywdzonej matki. Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze podjęli zdecydowane kroki, zatrzymując mężczyznę, który notorycznie stosował przemoc wobec swojej matki.

29-latek, który notorycznie nadużywał środków psychoaktywnych, stawał się agresywny i wywoływał awantury bez zauważalnego powodu. Jego działania obejmowały przekleństwa, poniżanie, popychanie, a nawet groźby pozbawienia matki życia. W ostatnim epizodzie znęcania mężczyzna dopuścił się także aktu przemocy fizycznej.

Wobec poważności zarzutów, sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności za jego skandaliczne czyny.