Policjanci z Karpacza Ratują Życie Bezdomnej w Ciężkich Warunkach Pogodowych

Wczoraj wieczorem policjanci z Karpacza udzielili pomocy 49-letniej bezdomnej kobiecie, która leżała na drodze w stanie upojenia alkoholowego. Z niską temperaturą i niemożnością poruszania się, kobieta stanowiła zagrożenie dla siebie i innych. Została umieszczona w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Policja apeluje o czujność wobec osób bezdomnych, szczególnie w obliczu ekstremalnych warunków pogodowych.

Wczoraj wieczorem, około 18:30, policjanci zauważyli leżącą na drodze kobietę w Sosnówce na ulicy Tyrolskiej. To 49-letnia bezdomna, która była w stanie upojenia alkoholowego. Z uwagi na panującą ujemną temperaturę i brak zdolności poruszania się, stanowiła potencjalne zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Policjanci natychmiast zareagowali, zatrzymując się, aby udzielić jej pomocy.

Kobieta, znana policji, została umieszczona w policyjnym areszcie celem wytrzeźwienia. W obliczu nadchodzącej zimy, policja apeluje o szczególną czujność wobec osób bezdomnych, które w ekstremalnych warunkach mogą być narażone na utratę życia z powodu wychłodzenia organizmu.