Brutalny Atak w Jeleniej Górze – Zatrzymany sprawca uszkodzenia ciała.

Jeleniogórscy policjanci skutecznie zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego, który bez żadnego uzasadnienia zaatakował mężczyznę pod jednym z lokalów w miniony weekend. Sprawca, działając z pobudek chuligańskich, uderzył ofiarę, co spowodowało poważne uszkodzenia ciała, wymagające hospitalizacji.

Do zdarzenia doszło 21 stycznia br. rano, kiedy to pokrzywdzony uczestniczył w wieczorze kawalerskim kolegi. Podczas konfrontacji na zewnątrz lokalu, nieznany napastnik, 26-latek, zaatakował ofiarę, uderzając go w nos i powodując złamanie. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze szybko podjęli śledztwo, wykorzystując także nagrania z kamer monitoringu. Dzięki zebranym informacjom zidentyfikowali sprawcę i dokonali jego zatrzymania. 26-latek został zatrzymany niedługo po zgłoszeniu incydentu.

Wczoraj zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty związane z uszkodzeniem ciała z pobudek chuligańskich. Teraz odpowie przed sądem, gdzie grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci, w trakcie zatrzymania, zabezpieczyli od niego telefon komórkowy o wartości 6 tysięcy złotych, który może być wykorzystany na poczet ewentualnych kar.