Dramatyczne Zdarzenie w Jeleniej Górze: Zatrzymano Mężczyznę Zaatakującego Kierowcę i Uciekającego przed Policją.

Jeleniogórscy policjanci podjęli szybką akcję, zatrzymując 41-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego, który jest podejrzewany o szereg przestępstw, w tym narażenie na niebezpieczeństwo życia i zdrowia oraz kierowanie pojazdem pomimo cofnięcia uprawnień.

Zdarzenie miało miejsce 10 stycznia br. na ulicy Prusa w Jeleniej Górze. Mężczyzna, kierując pojazdem marki BMW, zarysował inny pojazd, a następnie próbując uniknąć odpowiedzialności, podjął się dramatycznej ucieczki. Gdy dowiedział się, że pokrzywdzony wezwał policję, postanowił uciec z miejsca zdarzenia. W agresywny sposób najechał na pokrzywdzonego, powodując jego upadek na maskę, a następnie próbował go potrącić, zanim gwałtownie odjechał.

Dzięki zebranym informacjom i analizie nagrań z kamer monitoringu, policjanci zidentyfikowali i zatrzymali 41-latka podejrzanego o te przestępstwa. Dodatkowo ustalono, że mężczyzna nadal kierował pojazdem pomimo cofnięcia mu uprawnień.

Sprawca usłyszał już zarzuty związane z tym zdarzeniem. Teraz czekają go konsekwencje prawne, a za te czyny grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.