Jelenia Góra: Policja poszukuje trzeciego sprawcy brutalnego napadu

Policja w Jeleniej Górze poszukuje trzeciego sprawcy brutalnego napadu, do którego doszło 31 lipca br. na ulicy Cieplickiej w mieście.

Do tej pory zatrzymano dwóch mężczyzn, ale trzeci pozostaje na wolności.

Nagranie z monitoringu

Poszukiwany napastnik został nagrany na monitoringu miejskim. Ma około 175-180 cm wzrostu i jest budowy ciała średniej. W chwili napadu miał na sobie czarną bluzę, szare krótkie spodenki, białe buty i czarną czapkę z daszkiem.

Dokładny opis napadu

Według nagrania z monitoringu, do napadu doszło około godziny 22:00. Trzej mężczyźni zaatakowali młodego mężczyznę, wyrywając mu plecak. Poszkodowany został dotkliwie pobity, otrzymując ciosy w twarz, głowę i brzuch. W końcu upadł na chodnik, próbując ochronić głowę rękoma.

Policja prosi o pomoc

Policja Jeleniej Góry apeluje do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat tożsamości trzeciego sprawcy lub mają wiedzę na temat tego przestępstwa, o kontakt. Numer telefonu do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze to 47 87 312 03, dostępny w godzinach od 7:30 do 15:30. Można także kontaktować się z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji pod numerem 47 87 312 40, który jest czynny całą dobę. Warto podkreślić, że policja gwarantuje zachowanie anonimowości informatorom.