Kłócili się o dziewczynę i pieniądze 29-latek ranił nożem znajomego w ramię.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała oraz o naruszenie nietykalności cielesnej swojej dziewczyny. 29-latek ranił nożem znajomego w ramię, czym spowodował poważne obrażenia.

Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała oraz o naruszenie nietykalności cielesnej.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 18 czerwca br. w Jeleniej Górze. 29-latek widząc swoją dziewczynę wychodzącą z jednego z budynków uderzył ją w twarz, a idącego za nią znajomego ranił nożem w ramię. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Okazało się, że doznał poważnych obrażeń ciała.

Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie na podstawie uzyskanych informacji zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tych czynów. Jak przyznał 29-latek, dopuścił się tych czynów z zazdrości, a dodatkowo pokrzywdzony prawdopodobnie był mu winien pieniądze.

Do policyjnego aresztu trafił napastnik. Teraz za spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała  grozić mu może nawet do 15 lat pozbawienia wolności. 5 lipca br. mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.