Kobieta zniszczyła drzwi w lodówce społecznej-została zatrzymana.

Zatrzymano 38-letnią kobietę w związku ze zniszczeniem mienia z pobudek chuligańskich na szkodę Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Kobieta zniszczyła lodówkę społeczną z zawartością produktów przeznaczonych dla osób ubogich.

Swoim zachowaniem spowodowała straty w wysokości 1000 złotych. Dzisiaj usłyszy zarzuty w tej sprawie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie ona przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 38-letnią kobietę podejrzaną o uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich.
Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanka w czerwcu br. przechodząc obok stającej przy ul. Różyckiego w Jeleniej Górze lodówki społecznej bez żadnego powodu wybiła szybę w drzwiach. W lodówce znajdowały się produkty spożywcze przeznaczone dla osób ubogich. Swoim zachowaniem spowodowała straty w wysokości 1000 złotych. Zatrzymana dopuściła się tego czynu wykazując rażące lekceważenie dla podstawowych zasad porządku prawnego.
Funkcjonariusze prowadząc czynności na podstawie uzyskanych informacji oraz nagrań z kamer monitoringu wczoraj zatrzymali kobietę podejrzewaną o zniszczenie mienia.
38-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzuty w tej sprawie. Teraz za uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Jeleniogórscy policjanci dziękują mieszkańcom za pomoc w ustaleniu tożsamości sprawczyni zniszczenia mienia, której wizerunek i zachowanie zostało zrejestrowane na nagraniu z kamer monitoringu.

Foto:Policja