Karpacz-zatrzymano mężczyznę podejrzanego o kradzież telefonu.

Karpacz zatrzymano mężczyznę, który wykorzystał okazję i na boisku sportowym ukradł nastolatkowi telefon komórkowy o wartości 900 złotych.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu, na podstawie, których mundurowi wytypowali podejrzewanego o kradzież. Odzyskali również skradziony łup. Mężczyzna już usłyszał zarzut w tej sprawie. Teraz za popełniony czyn grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego  podejrzanego o kradzież.
Do zdarzenia doszło 3 lipca br.  na terenie boiska sportowego w Karpaczu. 25-latek wykorzystując chwilową nieuwagę nastolatka ukradł mu telefon komórkowy. Jego wartość pokrzywdzony oszacował na 900 złotych.
Kiedy zorientował się, że telefon zniknął  powiadomił o przestępstwie policję. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 25-latka jako podejrzanego o popełnienie tego czynu. Mundurowi odzyskali również skradziony telefon, który mężczyzna posiadał w mieszkaniu.
Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Foto:Policja