Kowary-Zatrzymano złodzieja części samochodowych.

Policjanci z Kowar zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. 38-latek kradł części aluminiowe z pojazdów na szkodę firmy zajmującej się ich sprzedażą. Łączne straty zostały oszacowane na blisko 4 tysiące złotych. Mężczyznę zarejestrowały kamery monitoringu.

Teraz zatrzymany za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach  ustalili, a następnie zatrzymali 38-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o kradzież.
Jak ustalili funkcjonariusze, 38-latek z terenu firmy zajmującej się handlem używanymi częściami samochodowymi ukradł części aluminiowe z pojazdów.  Wartość skradzionego mienia została oszacowana na blisko 4 tysiące złotych. Do przestępstwa doszło na terenie powiatu karkonoskiego 24 marca br.
Mężczyzna wpadł w ręce policjantów po analizie nagrań z kamer monitoringu, a także na podstawie zebranych przez nich informacji.
Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i prowadzą czynności w kierunku odzyskania skradzionego mienia. Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.