Włamywaczka-okradła mieszkanie

Włamywaczka w rękach Policji.Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mieszkankę powiatu karkonoskiego podejrzaną o kradzież z włamaniem. Kobieta w maju br. włamała się do jednego z jeleniogórskich mieszkań, skąd jej łupem padło mienie o wartości 3500 zł. Policjanci część skradzionych rzeczy odzyskali. Teraz za popełniony czyn zatrzymanej grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze  ustalili, a następnie zatrzymali 27-letnią mieszkankę powiatu karkonoskiego podejrzaną o kradzież z włamaniem.
Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta w maju br.  włamała się do jednego z jeleniogórskich mieszkań i go okradła. Jej łupem padło mienie o wartości 3500 zł. Był to sprzęt RTV, kilka kg cukru, przewody elektryczne i inne rzeczy. Policjanci część skradzionego mienia odnaleźli w pomieszczeniu gospodarczym użytkowanym przez 27-latkę.
Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie zatrzymali podejrzewaną o ten czyn kobietę na podstawie zebranych informacji oraz po analizie nagrań z kamer monitoringu.
Obecnie policjanci prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie reszty skradzionych rzeczy.