Zatrzymana Matka z 3 Promilami Opiekowała Się Dzieckiem. Interwencja Policji w Karpaczu.

Policjanci z Karpacza zatrzymali 28-letnią kobietę, która pod wpływem alkoholu opiekowała się swoim 16-miesięcznym dzieckiem.

Incydent miał miejsce 20 sierpnia około godziny 22.20 na ulicy Konstytucji 3 Maja w Karpaczu.

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie, która przechadzała się ulicą trzymając malutkie dziecko na rękach.

Gdy dotarli na miejsce, zastali pijaną i agresywną matkę, która miała problem z utrzymaniem równowagi. Badanie wykazało aż 3 promile alkoholu we krwi kobiety.

Z obawą o bezpieczeństwo dziecka, policjanci umieścili je w radiowozie razem z matką. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia, a dziecko zostało przewiezione do placówki opiekuńczej. W tej sprawie zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

Policja teraz analizuje, czy matka, będąc w takim stanie, stworzyła zagrożenie dla życia i zdrowia swojego dziecka. Funkcjonariusze pracują nad zebraniem wszystkich informacji w celu określenia dalszych kroków w tej sprawie.

Zachowanie matki, która w stanie nietrzeźwości opiekowała się malutkim dzieckiem, wzbudziło obawy społeczności. Incydent podkreśla pilną potrzebę ochrony dzieci przed takimi sytuacjami oraz konieczność interwencji policji w celu zapewnienia bezpieczeństwa najmłodszym obywatelom.