Zatrzymanie podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała ze skutkiem śmiertelnym w Karpaczu

Policjanci z Karpacza dokonali zatrzymania 32-letniego mężczyzny, podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała, które miało tragiczne skutki.

Do zdarzenia doszło w nocy z 22 na 23 kwietnia br. w jednej z miejscowości gminy Podgórzyn, gdzie pokrzywdzony poniósł śmierć.

Według ustaleń funkcjonariuszy, pokrzywdzony wracał do domu w towarzystwie swojego znajomego, a podczas drogi spożywali alkohol. Sytuacja nagle się zaogniła, dochodząc do kłótni między nimi, która przerodziła się w szarpaninę. Efektem tego dramatycznego zdarzenia było spowodowanie ciężkich obrażeń ciała, które skutkowały śmiercią pokrzywdzonego. Mężczyzna został uderzony kamieniem w głowę, co doprowadziło do tragicznych konsekwencji. Po incydencie podejrzany uciekł z miejsca zdarzenia.

Działając szybko i skutecznie, policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu przeprowadzili intensywne śledztwo. Na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu, zatrzymali 32-latka jako podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa.

32-latek został umieszczony w policyjnym areszcie, a następnie 27 kwietnia br. Sąd Rejonowy podjął decyzję o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Teraz mężczyźnie grozi nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.