Zatrzymany mężczyzna ukrył 600 porcji narkotyków w bucie

Zatrzymano mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał znaczne ilości narkotyków. Zabezpieczyli środki odurzające, z których można uzyskać łącznie blisko 600 porcji handlowych. Była to metamfetamina, marihuana oraz ecstasy. Środki, które zatrzymany ukrył w bucie znalazł pies policyjny do wyszukiwania zapachów narkotyków.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji  w Jeleniej Górze wraz z przewodnikiem z psem do wyszukiwania zapachów narkotyków  zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyzna może posiadać w domu narkotyki. Wkrótce informację tę potwierdzili.  Okazało się, że 38-latek w mieszkaniu posiadał znaczne ilości narkotyków. Była to marihuana, amfetamina oraz tabletki ecstasy.

Środki, które mężczyzna ukrył w bucie znalazł pies do wyszukiwania zapachów narkotyków, który wraz z przewodnikiem uczestniczył w czynnościach. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać łącznie blisko 600 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.
Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwo  grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Foto:Policja
Foto:Policja