Zatrzymany z Narkotykami - Policja Zabezpieczyła Blisko 500 Porcji.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

W wyniku przeprowadzonych działań funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę, które łącznie mogą stanowić blisko 500 porcji handlowych.

Funkcjonariusze Zespołu do spraw Zwalczania Przestępczości Narkotykowej uzyskali informację o możliwym posiadaniu narkotyków przez 32-letniego mieszkańca Jeleniej Góry. W trakcie przeszukania jego mieszkania znaleziono amfetaminę i marihuanę ukrytą w domowym sejfie.

Obecnie policja skupia się na szczegółowym wyjaśnieniu okoliczności sprawy, w tym źródła pochodzenia narkotyków oraz możliwego zaangażowania mężczyzny w ich dystrybucję. Zatrzymany został umieszczony w policyjnym areszcie, a prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju.

32-latek za przestępstwo posiadania narkotyków odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policja nadal prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Foto:Policja