Zatrzymany Za Kradzież Przyczepki Samochodowej: Policja Odzyskała Skradzione Mienie.

Jeleniogórscy policjanci  zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego, podejrzanego o kradzież przyczepki samochodowej o wartości oszacowanej na 3 tysiące złotych. Funkcjonariusze, po intensywnych działaniach i analizie nagrań z kamer monitoringu, odzyskali również skradzione mienie.

Zdarzenie miało miejsce 29 listopada w Jeleniej Górze, gdzie mężczyzna wykorzystał nieuwagę pracowników firmy, kradnąc stojącą przyczepkę samochodową. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli intensywne śledztwo, opierając się na zebranych informacjach i analizie nagrań z monitoringu.

Dzięki skrupulatnym działaniom funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze, udało się zidentyfikować i zatrzymać podejrzanego mężczyznę. Okazał się nim 36-latek z powiatu karkonoskiego. Podczas przeszukania posesji jego znajomego, mieszkańcy odnaleźli skradzioną przyczepkę samochodową.

Teraz 36-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego będzie musiał stanąć przed sądem, aby odpowiedzieć za zarzut kradzieży. Za popełniony czyn grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.