Znęcał się nad rodzicami

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mieszkańcowi powiatu karkonoskiego, który podejrzany jest o znęcanie się psychicznie i fizycznie nad swoimi rodzicami. Mężczyzna baz powodu awanturował się, bił, szarpał, i wyzywał pokrzywdzonych.

Na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoimi rodzicami.
34-latek został zatrzymany podczas interwencji domowej zgłoszonej przez pokrzywdzoną.  Gehenna rodziców trwała kilka miesięcy. Mężczyzna nadużywał alkoholu, który wyzwalał w nim agresję, wszczynał bez żadnego powodu awantury, podczas których wyzywał, bił, szarpał i popychał pokrzywdzonych. Groził im również pozbawieniem życia.
Mieszkaniec powiatu karkonoskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek prokuratora  Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Foto:Ilustracyjne