Koneser damskiej bielizny wpadł na gorącym uczynku.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży damskich rajstop w jednym z marketów na terenie Lwówka Śląskiego. To jednak nie wszystko. Podczas przeszukania ujawnili więcej rzeczy…

Nietypowego rabusia zatrzymali lwóweccy policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej w jednym z marketów na terenie Lwówka Śląskiego.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali 44-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego, który dokonał kradzieży damskich rajstop. W związku z jego zachowaniem został przewieziony do lwóweckiej jednostki. Tam podczas przeszukania policjanci nie kryjąc zdziwienia, ujawnili na ciele mężczyzny damską odzież w postaci: gorsetu, biustonosza, koszulki, rajstop. Mężczyzna nie potrafił wskazać pochodzenia rzeczy, które miał na sobie.

 

W związku z udowodnieniem mężczyźnie innych kradzieży na terenie Lwówka Śląskiego, do których się przyznał i dobrowolnie poddał karze, został przewieziony do Aresztu Śledczego celem odbycia kary pozbawienia wolności.