Kobieta Ugodziła Męża Nożem pod Wpływem Alkoholu.

Wydarzenie miało miejsce w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze, gdzie podczas alkoholowej awantury kobieta zaatakowała nożem swojego męża. Policjanci zareagowali natychmiast, zatrzymując 33-letnią sprawczynię, która teraz stanie przed sądem.

12 listopada br. około godziny 20:40, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zostali wezwani do mieszkania, gdzie doszło do dramatycznej sytuacji. W trakcie alkoholowej imprezy awantura przerodziła się w brutalny atak, w wyniku którego kobieta ugodziła nożem swojego męża w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji natychmiast zareagowali, zatrzymując sprawczynię przestępstwa. W trakcie zatrzymania było odczuwalne silne działanie alkoholu. Ze względu na odmowę badania, pobrano od niej krew w celu dokładniejszych badań.

14 listopada br. podejrzana została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Prokurator podjął decyzję o zastosowaniu wobec niej środków zapobiegawczych, w tym dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego oraz na 3 miesiące musi opuścić wspólne mieszkanie.

Kobieta odpowie przed sądem za uszkodzenie ciała męża, czyniąc to pod wpływem alkoholu. Jej postępowanie może skutkować karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.