Mężczyzna zatrzymany w Jeleniej Górze z ogromną ilością narkotyków.

Jeleniogórscy policjanci podjęli udaną operację przeciwko przestępczości narkotykowej, zatrzymując 40-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami.

W wynajmowanym lokalu zabezpieczyli znaczne ilości marihuany i metamfetaminy, które łącznie mogą stanowić około 650 porcji handlowych.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze przeprowadzili działania mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej. Otrzymali informacje, że 40-letni turysta, przebywający tymczasowo w Jeleniej Górze, prawdopodobnie posiada narkotyki i może nimi handlować. Postanowili zweryfikować te informacje.

Gdy policjanci wkroczyli do wynajmowanego mieszkania, mężczyzna był widocznie zaskoczony obecnością funkcjonariuszy. Podczas rewizji, w jednej z szafek w pobliżu łóżka znaleźli znaczne ilości marihuany i metamfetaminy. Zabezpieczone narkotyki, łącznie z ilością i formą, sugerowały możliwość sprzedaży na około 650 porcji narkotyków.

Śledczy ustalili, że mężczyzna zajmował się również handlem narkotykami. Obecnie policjanci prowadzą szczegółowe śledztwo w celu zidentyfikowania źródła pochodzenia narkotyków i potencjalnych odbiorców.

40-letni mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności za posiadanie znacznych ilości narkotyków i handel nimi. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz nałożył zakaz opuszczania kraju. Śledczy nadal dokładnie wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

Foto:Policja