37-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego został zatrzymany przez policję ze Szklarskiej Poręby pod zarzutem kradzieży, do której miało dojść w marcu tego roku. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna dokonał kradzieży mienia o łącznej wartości 4300 złotych z prywatnej posesji oraz otwartego pomieszczenia gospodarczego. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 26 na 27 marca br. Pokrzywdzony zgłosił kradzież, a policja rozpoczęła śledztwo opierając się na zebranych informacjach oraz analizie nagrań z kamer monitoringu. Na tej podstawie funkcjonariusze zidentyfikowali i zatrzymali podejrzanego. W piwnicy jego mieszkania odnaleziono większość skradzionego mienia. Okazało się również, że 37-latek był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim w związku z karą pozbawienia wolności na okres 1 roku i 3 miesięcy. Obecnie policja kontynuuje dochodzenie w sprawie, mając na celu odzyskanie pozostałych skradzionych przedmiotów. Mężczyzna został umieszczony w Areszcie Śledczym, aby odbyć zasądzoną wcześniej karę pozbawienia wolności. Mieszkaniec powiatu lwóweckiego stanie przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo kradzieży. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

37-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego został zatrzymany przez policję ze Szklarskiej Poręby pod zarzutem kradzieży, do której miało dojść w marcu tego roku. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna dokonał kradzieży mienia o łącznej wartości 4300 złotych z prywatnej posesji oraz otwartego pomieszczenia gospodarczego.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 26 na 27 marca br. Pokrzywdzony zgłosił kradzież, a policja rozpoczęła śledztwo opierając się na zebranych informacjach oraz analizie nagrań z kamer monitoringu. Na tej podstawie funkcjonariusze zidentyfikowali i zatrzymali podejrzanego. W piwnicy jego mieszkania odnaleziono większość skradzionego mienia.

Okazało się również, że 37-latek był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim w związku z karą pozbawienia wolności na okres 1 roku i 3 miesięcy.

Obecnie policja kontynuuje dochodzenie w sprawie, mając na celu odzyskanie pozostałych skradzionych przedmiotów. Mężczyzna został umieszczony w Areszcie Śledczym, aby odbyć zasądzoną wcześniej karę pozbawienia wolności.

Mieszkaniec powiatu lwóweckiego stanie przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo kradzieży. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja zatrzymała poszukiwanego mężczyznę podejrzanego o kradzież w Szklarskiej Porębie
Foto:Policja
Policja zatrzymała poszukiwanego mężczyznę podejrzanego o kradzież w Szklarskiej Porębie
Foto:Policja