Jeleniogórscy policjanci z Komendy Miejskiej Policji i Komisariatu I zatrzymali 40-letniego mężczyznę, podejrzanego o przywłaszczenie mienia, posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna przywłaszczył 32 roboty kuchenne o łącznej wartości ponad 77 tysięcy złotych, naruszając zasady jednego z dyskontów spożywczych. Zdarzenie miało miejsce w listopadzie br. Policjanci Wydziału Kryminalnego pod nadzorem Komendy Miejskiej oraz Komisariatu I w Jeleniej Górze, po przeprowadzeniu śledztwa, zatrzymali podejrzanego 40-latka. W toku dochodzenia ustalono, że mężczyzna, w trakcie dostarczania wielofunkcyjnych robotów kuchennych do sklepów, przepakowywał je do prywatnego pojazdu, nie dostarczając do wskazanych miejsc sprzedaży. W wyniku tych działań przywłaszczył łącznie 32 roboty o wartości ponad 77 tysięcy złotych. Oprócz zarzutów dotyczących przywłaszczenia mienia, mężczyzna jest podejrzewany o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. W trakcie zatrzymania przy sobie posiadał metamfetaminę oraz tabletki ecstasy. Obecnie funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy. W trakcie działań udało się odzyskać jeden z przywłaszczonych produktów, a policja podejmuje działania w kierunku odzyskania pozostałych skradzionych przedmiotów. Zatrzymany 40-latek trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa będzie odpowiadał przed sądem, a grozi mu nawet kara pozbawienia wolności do 5 lat. Jeśli badanie krwi potwierdzi, że kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających, zostanie również oskarżony o ten czyn.

Jeleniogórscy policjanci z Komendy Miejskiej Policji i Komisariatu I zatrzymali 40-letniego mężczyznę, podejrzanego o przywłaszczenie mienia, posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna przywłaszczył 32 roboty kuchenne o łącznej wartości ponad 77 tysięcy złotych, naruszając zasady jednego z dyskontów spożywczych. Zdarzenie miało miejsce w listopadzie br.

Policjanci Wydziału Kryminalnego pod nadzorem Komendy Miejskiej oraz Komisariatu I w Jeleniej Górze, po przeprowadzeniu śledztwa, zatrzymali podejrzanego 40-latka. W toku dochodzenia ustalono, że mężczyzna, w trakcie dostarczania wielofunkcyjnych robotów kuchennych do sklepów, przepakowywał je do prywatnego pojazdu, nie dostarczając do wskazanych miejsc sprzedaży. W wyniku tych działań przywłaszczył łącznie 32 roboty o wartości ponad 77 tysięcy złotych.

Oprócz zarzutów dotyczących przywłaszczenia mienia, mężczyzna jest podejrzewany o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. W trakcie zatrzymania przy sobie posiadał metamfetaminę oraz tabletki ecstasy.

Obecnie funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy. W trakcie działań udało się odzyskać jeden z przywłaszczonych produktów, a policja podejmuje działania w kierunku odzyskania pozostałych skradzionych przedmiotów.

Zatrzymany 40-latek trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa będzie odpowiadał przed sądem, a grozi mu nawet kara pozbawienia wolności do 5 lat. Jeśli badanie krwi potwierdzi, że kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających, zostanie również oskarżony o ten czyn.