Sukces Jeleniogórskiej Policji: 15 Zatrzymanych Osób Poszukiwanych w Regionie.

W dniach 31 października i 1 listopada br., Jeleniogórscy policjanci przeprowadzili skuteczną akcję, która zakończyła się zatrzymaniem aż 15 osób poszukiwanych, z którymi wiązały się różne sprawy prawne.

Akcja, która odbyła się na terenie regionu, była wynikiem zaangażowania funkcjonariuszy z różnych komisariatów oraz Zespołu ds. Identyfikacji i Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Osoby poszukiwane były winne różnych przestępstw i ukrywały się, aby uniknąć zatrzymania przez organy ścigania i wymiar sprawiedliwości. Dzięki determinacji i współpracy wszystkich zaangażowanych służb, udało się ich zlokalizować i zatrzymać.

Wśród zatrzymanych znajdował się 43-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego, który poszukiwany był w celu ustalenia miejsca pobytu oraz osadzenia w Areszcie Śledczym, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności wynoszącą 5 lat i 8 miesięcy. Dodatkowo, funkcjonariusze z Karpacza zatrzymali 26-letniego mieszkańca tego samego powiatu, który był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności na okres 1 roku i 3 miesięcy.

Osoby poszukiwane w związku z odbyciem kary pozbawienia wolności zostały przekazane odpowiednim instytucjom, natomiast pozostałe zostały poddane niezbędnym procedurom prawowym.