Zatrzymanie mężczyzny z narkotykami w Jeleniej Górze.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze przeprowadzili skuteczną operację, zatrzymując mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Incydent miał miejsce 5 września br., około godziny 20.40 na ul. Zjednoczenia Narodowego w Jeleniej Górze. Funkcjonariusze zauważyli podejrzaną osobę, która reagując na ich obecność, zachowywała się podejrzanie i próbowała się pozbyć jakiegoś przedmiotu.

Policjanci postanowili natychmiast zainterweniować i sprawdzić, co skrywa mężczyzna. W trakcie kontroli 35-letni podejrzany był wyraźnie zdenerwowany. Okazało się, że miał przy sobie metamfetaminę, a w wyniku jego reakcji na widok funkcjonariuszy, wyrzucił pojemnik z zawartością marihuany. To jednak nie koniec znalezisk. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny, policja natrafiła na dodatkowe ilości marihuany. Łączna ilość zabezpieczonych narkotyków pozwala przypuszczać, że można by z nich uzyskać kilkadziesiąt porcji handlowych.

Teraz mężczyźnie grozi surowa kara. Za posiadanie środków odurzających, może zostać skazany na nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci intensywnie pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tej sprawy. Śledczy starają się ustalić źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz czy zatrzymany mężczyzna miał jakiekolwiek powiązania z ich dystrybucją.