Zatrzymanie Podejrzanego o Kradzież z Włamaniem w Jeleniej Górze.

W wyniku skutecznej akcji policjantów z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze, 27-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania został zatrzymany pod zarzutem kradzieży z włamaniem.

Incydent miał miejsce 23 sierpnia br. Włamywacz włamał się do mieszkania w Jeleniej Górze, podczas nieobecności właściciela, i dokonał kradzieży mienia o wartości 1000 złotych.

Wczesnym popołudniem 23 sierpnia br., funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o włamaniu do mieszkania, które miało miejsce podczas nieobecności właściciela. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, policjanci zauważyli otwarte drzwi do lokalu. Choć mieszkanie było puste, stwierdzono, że doszło do kradzieży. Na miejscu zdarzenia zauważono również, że podejrzany mężczyzna, który włamał się do mieszkania, usiłował uciec na widok radiowozu. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy, 27-latek został zatrzymany.

Skradzione mienie o wartości 1000 złotych, obejmujące odkurzacz przemysłowy oraz szlifierkę, zostało odzyskane w trakcie działań policjantów. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Obecnie, śledczy nadzorujący sprawę starają się wyjaśnić wszystkie okoliczności tego incydentu.

Zgodnie z obowiązującym prawem, 27-latek stanie przed sądem, gdzie będzie odpowiadać za popełnione przestępstwo. W związku z zarzutem kradzieży z włamaniem, mężczyźnie może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.