Zatrzymanie z Narkotykami w Kowarach: Policjanci na Śladzie Handlu Środkami Odurzającymi

Policjanci Zespołu Prewencji Komisariatu Policji w Kowarach podjęli skuteczną akcję zatrzymania 23-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego, który był podejrzewany o posiadanie narkotyków, a możliwe także zajmowanie się ich handlem. Sprawca może teraz stanąć przed sądem i ponieść konsekwencje prawną za przestępstwo.

W nocy z 28 na 29 grudnia br., około godziny 01:00, patrol policji otrzymał informację o podejrzanej osobie, która przemieszcza się po Kowarach i prawdopodobnie posiada przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze, reagując na przekazane dane, zauważyli mężczyznę odpowiadającego opisowi na jednej z ulic miasta. Natychmiast przystąpili do jego legitymowania. W trakcie kontroli mężczyzna wykazywał nerwowość, co zwróciło uwagę policjantów. Po przeprowadzeniu kontroli, ujawniono przy nim woreczek foliowy z zawartością marihuany.

Zatrzymany 23-latek został umieszczony w policyjnym areszcie, a teraz policjanci prowadzą śledztwo, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności tej sprawy. W zależności od wyników śledztwa mężczyznę może czekać kara pozbawienia wolności do 3 lat za posiadanie środków odurzających.