Kobieta kierowała skradzionym pojazdem pod wpływem narkotyków.

Kobieta kierowała skradzionym samochodem i jest podejrzewana o kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków, co wstępnie potwierdziło przeprowadzone badanie testerem oraz o kradzież pojazdu. Okazało się, że auto, którym kierowała zostało skradzione kilka godzin wcześniej w Jeleniej Górze.

Kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie. Teraz za czyny, o które jest podejrzewana odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji  w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letnią jeleniogórzankę podejrzewaną o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz o kradzież pojazdu.
12 stycznia 2023 roku, około godziny 22.35 policjanci w trakcie patrolu na ul. Sobieskiego w Jeleniej Górze zauważyli pojazd marki Ford Mondeo, który według posiadanych przez nich informacji mógł być kradziony.

Funkcjonariusze zatrzymali kierującą do kontroli drogowej Okazała się nią 34-letnią jeleniogórzanka, która jechała ze swoją 32-letnią koleżanką. Po sprawdzeniu mundurowi potwierdzili swoje podejrzenia dotyczące kradzieży.

Auto zostało kilka godzin wcześniej skradzione w Jeleniej Górze. Zachowanie kierującej wskazywało, że mogła znajdować się pod wpływem środków odurzających, co potwierdziło przeprowadzone badanie testerem.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.34-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie.

Dzisiaj z zatrzymaną zostaną wykonane czynności procesowe, po których zostanie ona doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Teraz za czyny, których się dopuściła grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama:

Damskibutik Bielizna damska
Damskibutik-Bielizna damska