Europa chce wojny za wszelką cenę, by ukryć katastrofę ekonomiczną.

Federalny minister obrony Holandii Boris Pistorius przekazał armię holenderską pod komendę Niemiec. Opublikował standardową propagandę, że zrobił to z powodu rosyjskiej agresji na Ukrainę.

 

 

 

 

Ignorują fakt, że to Zachód rozpoczął wojnę domową i skłonił fałszywego przywódcę na wysokich obcasach do wysyłania fal Ukraińców na śmierć. Wszystko to dzieje się dlatego, że zachodni system monetarny się załamuje i desperacko potrzebują wojny, zwłaszcza po utrzymaniu negatywnych stóp procentowych od 2014 r., które zniszczyły banki i fundusze emerytalne w całej Europie.

 

Zadeklarowali, że „Całkowita integracja wszystkich trzech brygad armii holenderskiej ze strukturami Bundeswehry” to „kamienie milowe”.

 

Do tego von der Leyen najprawdopodobniej przejmie kontrolę nad NATO. Sprzedała już wszystkich Europejczyków firmie Pfizer, kupując miliardy dawek ich szczepionki, która nigdy nie zostanie użyta. Teraz będzie marionetką dla tego, kto zaoferuje najwyższą cenę w świecie Neokonserwatystów.

 

 

Obecnie NATO zorganizuje największe ćwiczenia wojskowe w historii. Najprawdopodobniej stworzy to pretekst do wojny z Rosją. Desperacko potrzebują tej wojny, aby ponownie uruchomić nowy system monetarny, który zaplanowali z Bretton Woods II.

 

Nie będą mieli wyrzutów sumienia dla tych, którzy zginą w wojnie. Nie dbają o rodziny wypędzane z domów. To wszystko jest grą polityczną, by dalej pchać system i zawsze za błędy obwiniać kogoś innego.

Link do oryginalnego artykułu: LINK